Üyelik Girişi
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret44587

Hakkımızda

Dergi Hakkında

   Avrasya Sosyal ve Ekonomi Araştırmaları Dergisi (ASEAD) (Eurasian Journal of Social and Economic Research (EJSER) (ISSN: 2148-9963) 2013 yılında kurulan, 2014 yılında Türkçe, İngilizce, Rusça ve Arapça dillerinde yayınlanmaya başlayan alan indekslerinde taranan ulusal hakemli elektronik bir dergidir.
   2017 yılından itibaren Aylık olarak yayınlanmaya başlayan ASEAD (Avrasya Sosyal ve Ekonomi Araştırmaları Dergisi) Dergipark veri tabanında taranmakta, Doçentlik ve Akademik Teşvik başvurularında kabul görmektedir. 
   ASEAD  akademisyenlerin bireysel veya disiplinler arası ortak çalışmalar yapmasına aracılık etmek, genç akademisyenlere yeni ufuklar kazandırarak teşvik etmek, akademisyenlere ortak çalışmalar yapabilecekleri yeni konular hakkında fikir ortamı oluşturmak, yeni kültür ve coğrafyalarla tanışmalarına imkan sunmak amacıyla sosyal bilimler alanında sempozyumlar düzenleyerek akademik anlamda katkılar sağlamaktadır.
   Avrasya Sosyal ve Ekonomi Araştırmaları Dergisi’nde yayınlanan eserlerdeki görüşler ve sorumluluk yazarına aittir. Eserlerin yayın hakları saklı olup, atıfta bulunularak kullanılabilir.


Ulusal hakemli ve indeksli bir dergi olan Avrasya Sosyal ve Ekonomi Araştırmaları Dergisi'nin tarandığı indexler:
Editöre Doğrudan Makale Göndermek İçin:

aseadeditor1@gmail.com


Dergipark Üzerinden Makale Gönderme Linki
:

http://dergipark.gov.tr/asead

 

    İletişim Adresi / Contact Info


e-mail: aseadeditor1@gmail.com 

  Web: http://dergipark.gov.tr/asead

(ISSN: 2148-9963)